سبد سفارشات شما


نام کالا قیمت تعداد حذف

حشره كش برقي 2 لامپ 20 وات صاعقه خانگی جدید


حشره كش برقي 18 * 2وات صاعقه صنعتي
حشره كش برقي داراي دو لامپ 18 وات فلورسنت ميباشد
در ارتفاع 33 سانتي متر و طول 66 سانتي متر و ضخامت 10 سانتيمتر
حشره كش برقي صاعقه مدل -دویست و بیستsav220
حشره كش برقي صاعقه بدون بو و عوارض جانبي

قيمت 6500000ریال

حشره كش برقي 2 لامپ 20 وات صاعقه خانگی جدید
حشره كش برقي 2 لامپ 20 وات صاعقه خانگی جدید
حشره كش برقي 18 * 2وات صاعقه صنعتي


 

صاعقه به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های حشره کش توانسته است علاوه بر تامین آسایش زندگی خانواده‌ها و پاسخگویی به نیاز‌هایشان با سبک زندگی آنها مطابقت داشته باشد. گروه تولیدی صاعقه با فعالیت‌های پژوهشی مستمر ،تحول در تکنولوژی ساخت و تحقیق و توسعه همواره کوشیده اند که محصولاتی دارای کیفیت جهانی و استاندارد را به مشتریان خود عرضه کنند.

خلاقیت ونوآوری همگام با مشتریان

در راستای تغییر شرایط زندگی و ارتقای سطح انتظارات مشتریان همچنین پیشرفت علم و تکنولوژی حشره کش صاعقه اقدام به تولید انواع حشره کش با لامپ مخصوص یو وی  میکند.این واحد تولیدی افتخار دارد که تنها تولیدکننده حشره کش با  لامپ UV GR در خاورمیانه است.

پایبند به قوانین و استانداردها

صاعقه همواره در جهت تدوین و اجرای استانداردهای لازم برای محصولات خود گام برداشته و مفتخر است که محصولاتی ایمن و متناسب با سلیقه ی مشتریان تولید و عرضه میکند.

تاریخچه صاعقه

حشره کش صاعقه توسط مهندس علی محمد فلاح  مهرجردی در سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع حشره کش‌های برقی خانگی و صنعتی شروع کرده است و اکنون بعد از گذشت هیجده سال یکی از بزرگترین تولید کننده‌های حشره کش با بیش از دهها نمایندگی در سراسر کشور میباشد.

این مجموعه مفتخر است که با استفاده از آخرین دستاورد‌های تکنولوژی به تولید حشره کش پرداخته و تنها تولید کننده و عرضه کننده حشره کش‌های برقی با استفاده از لامپ (یو وی گرین)  UV GR  در خاورمیانه است.

قابل ذکر است صاعقه اولین تولید کننده حشره کش‌های صنعتی استاندارد در ایران بوده است . محصولات بعد از گذراندن دوره‌های ارزیابی ،کنترل و اخذ استانداردهای لازم وارد بازار شده و با بهترین سیستم خدمات پس از فروش پاسخگوی نیازهای مشتریان خواهد بود.

اهداف

  • تامین آسایش زندگی و رضایت هر چه بیشتر مشتریان.
  • تولیدو عرضه مدل‌های جدید متناسب با خواسته‌های مشتریان.
  • تولید و عرضه انواع حشره کش‌های خانگی به صورتی کاملا ایمن و زیبا.
  • تولید و عرضه انواع حشره کش‌های صنعتی متناسب با ابعاد محیط و شرایط آن.این حشره کش یکی از بهترین محصولات این واحد تولیدی در رسته صنعتی میباشد . و در ساخت آن از آخرین تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته شده است .مصرف انرژِی کم . استفاده از ترانس ایزوله و استفاده از دو  طیف نوری ماوراء بنفش با نور سبز و بنفش از افتخارات این واحد تولیدی میباشد . قلبل ذکر است که  استفاده همزمان از لامپ  UV BL و UV GR قدرت جذب حشرات را ۳۰% افزایش میدهد .این در حالی است که این تکنولوژی مخصوص کشورهای اروپایی میباشد .و در خاورمیانه این لامپ با نام SAEGHA توسط این واحد تولیدی استفاده و عرضه شده است .موارد استفاده این دستگاه سالن‌های انتظار فرودگاه . مترو .راه آهن . بیمارستانها وکارخانجات مواد غذایی . دامداریها  و واحد‌های صنعتی  و فروشگاه‌ها و رستورانها میباشد.

پارسیان الکتریک:تهیه و توزیع کالای الکتریکی ،  انواع حشره کش برقی و مگس کشهای برقی خانگی و صنعتی

طرح و اجرا توسط بیزنا