سبد سفارشات شما


نام کالا قیمت تعداد حذف

گیرنده دیجیتال MARSHAL 5021 همراه با دی وی دی پارسیان الکتریک لاله زار


داراي كابل HDMI دسترسی: موجود نوع: کمبو مارشال 5021 داراي كيفيت بسيار عالي همراه با پخش CD -DVD داراي خروجي USP
قيمت 0ریال

گیرنده دیجیتال MARSHAL 5021 همراه با دی وی دی پارسیان الکتریک لاله زار
گیرنده دیجیتال MARSHAL 5021 همراه با دی وی دی پارسیان الکتریک لاله زار

پخش پارسيان الكتريك (تهيه و توزيع برترين محصولات صنعت برق در كشور)

مشخصات گیرنده دیجیتال MARSHAL 5021 همراه با دی وی دی

دی وی دی پلير و گیرنده دیجیتالی مارشال Marshal مدل ME-5021
 دی وی دی مارشال Marshal مدل 5021 بسیار کم حجم و سبک طراحی شده که به راحتی قابل حمل می باشد. این دستگاه با توان 16 وات قابلیت پخش انواع سی دی ها CD و دی وی دی ها DVD با فرمت های CD-R , CD-RW را دارد.
 دارای کابل اچ دی ام ای است این دی وی دی دارای ورودی USB و خروجی HDMI می باشد که امکان پخش تصاویر با کیفیت بسیار بالایی را برای تلویزیون های LED, LCD , plasma فراهم می کند. در ضمن این دستگاه قابلیت اتصال به تلویزیون های معمولی را نیز دارد که تنها با یک کابل به راحتی نصب می شود.
 دی وی دی مدل ME-5021 علاوه بر پخش CD و DVD مجهز به گیرنده دیجیتالی می باشد که با وجود چنین دستگاهی به راحتی می توان از برنامه های تلویزیون با کیفیت بسیار بالا استفاده کرد. همچنین این دستگاه قابلیت ماشین زمان را نیز دارد که این عملکرد با عث می شود تا در صورتی که نتوانستید برنامه مورد علاقه خود را ببینید با روشن کردن دکمه timer shift ( ماشین زمان ) دستگاه بطور خودکار برنامه را روی حافظه ضبط کرده و با تاخیر به شما نشان می دهد. همچنین اگر تلویزیون شما قابلیت پخش تله تکست را نداشته باشد این دستگاه، این قابلیت را به راحتی برای شما به صورت فارسی فراهم می کند.
پخش پارسيان الكتريك حامي حقوق مصرف كنندگان
طرح و اجرا توسط بیزنا