سبد سفارشات شما


نام کالا قیمت تعداد حذف

دور كننده صوتي


 

صنايع توليدي آريس تك الكتريك

 

( سازنده محصولات وابسته در صنعت برق)

 

دوركننده موش و حشرات با تكنولوژي صوتي دستگاه

توليد صدرصد ايراني همراه با گارانتي وخدمات و پشتيباني

مشتريان گرامي لازم بذكر است كه به دليل تغيير در قالب  و ساختار طراحي التراسونيكها تا اطلاع بعدي از عرضه اين محصول معذوريم

تيم طراحي پارسيان الكتريك با كادري مجرب  در حال ساخت اولين سري يك محصول چند كاره با راندمان كار عاليست 

شرکت آريس تك الكتريك درسال 1379 تاسیس و فعالیت خـود را در زمینه طراحي وتوليد محصولات وابسته در صنعت برق ، آغـاز نموده است .كيفيت عالي و قيمت مناسب و رعايت حقوق مصرف كننده همواره سرلوحه فعاليت هاي ما ميباشد.


معرفي برخي محصولات:

1- دستگاه دور كننده صوتي موش : ( مدل aris – sensor 916m  )

اين دستگاه با ايجاد صدايي خاص كه تنها با سيستم شنوايي موش قابل شنيدن است باعث دور شدن آنها مي شود. ( صداي ايجاد شده توسط دستگاه امكان ادامه زندگي موش ها را در محيط غير ممكن مي سازد و به انسان و محيط پيرامون هيچ گونه آسيبي نمي رساند ). اين دستگاه به صورت دائم كار طراحي شده . مصرف بسيار كم برق ( حدود سه وات ) و عمر بسيار طولاني از ديگر مزاياي اين دستگاه ها مي باشد.

2- دستگاه دور كننده صوتي سوسك : ( مدل  ( aris – sensor 917s

اين دستگاه با ايجاد صدايي خاص كه تنها با سيستم شنوايي سوسك قابل شنيدن است باعث دور شدن آنها مي شود. ( صداي ايجاد شده توسط دستگاه امكان ادامه زندگي سوسك ها را در محيط غير ممكن مي سازد و به انسان و محيط پيرامون هيچ گونه آسيبي نمي رساند ). اين دستگاه به صورت دائم كار طراحي شده . مصرف بسيار كم برق ( حدود سه وات ) و عمر بسيار طولاني از ديگر مزاياي اين دستگاه ها مي باشد.

 

3- دستگاه دور كننده صوتي پشه : ( مدل aris – sensor 918p )

اين دستگاه با ايجاد صدايي خاص كه تنها با سيستم شنوايي پشه قابل شنيدن است باعث دور شدن آنها مي شود. ( صداي ايجاد شده توسط دستگاه امكان ادامه زندگي پشه ها را در محيط غير ممكن مي سازد و به انسان و محيط پيرامون هيچ گونه آسيبي نمي رساند ). اين دستگاه به صورت دائم كار طراحي شده . مصرف بسيار كم برق ( حدود سه وات ) و عمر بسيار طولاني از ديگر مزاياي اين دستگاه ها مي باشد.

کارشناسان این شرکت آمادگی دارند در صورت نیاز به مشاوره ، با هماهنگی قبلی در محل حاضر شوند و نقطه نظر کارشناسی خود را با توجه به شرایط محل مورد نظر جهت انتخاب دستگاه اعلام نمایند.

 

توليدات آريس تك الكتريك تا يكسال ضمانت بدون قيد و شرط را دارد.

 

ارائه محصولات با کیفیت بالا ، راهنمایی قبل از فروش و خدمات پس از فروش تعهد ما است

در صورت ناراضي بودن از عملكرد دستگاه تا قبل از 30 روز قابل برگشت است

 

معرفي ديگر محصولات و توضيحات بيشتر را در  اين سايت مشاهده فرماييد.


پخش پارسيان الكتريك

تهيه و توزيع برترين محصولات صنعت برق در كشور

كلمات همرديف:دور كننده صوتي حشرات و حيوانات / ضد موش/ضد پشه/ضد سوسك/التراسونيك/ پرتابل

قيمت محصولات دور كننده هاي صوتي حشرات و حيوانات

مزایای دستگاه:
1.جلو گیری از صرف هزینه های گزاف
2.بدون عوارض جانبی برای کودکان و افراد سالمند و بیماران تنفسی
3.بدون هیچ گونه اسیب به حیوانات خانگی
4.تنوع بالا
5.نصب اسان و سریع بدون نیاز به متخصص
6.سالم و بی خطر
7.فاقد هرگونه اشعه زیانبار
8.بدون استفاده از مواد شیمیایی و سموم
9.مصرف برق بسیار کم
10.بسیار پر قدرت 100% تضمینی


توضيحات بيشتر در خصوص دستگاه الکترونیکی دور کننده انواع پشه
این دستگاه بدون استفاده از سموم و هیچگونه مواد شیمیایی و مصرفی از طریق انتشار امواج آلتراسونیک در هوا محیط زندگی شما را کاملا بی خطر و بدون هیچگونه عوارض سوعی برای شما و خانوادیتان عاری از انواع پشه می کند.

مشخصات
- طراحی شده برای منزل، ویلا
- میزان برق مصرفی: 5 وات درساعت معادل یک لامپ کم مصرف 5 واتی ‎‏(هر 8 روز حدود 1 کیلووات)
- فضای تحت پوشش: 30 الی 45 متر مربع تاثیر گذار بر انواع پشه.

عملکرد دستگاه:
- سیستم کار این دستگاه در دور کردن پشه به این صورت است که اگر شما نر یا ماده بودن پشه های اطراف خود را نمی توانید مشخص نمائید، دستگاه را روی دگمه تولید صدای سنجاقک قرار می دهید تا کلیه پشه های موجود در فضای اطراف شما را از محیط فراری دهد و اگر شما بتوانید نوع پشه موجود در فضای اطراف خود را مشخص نمائید (نر یا ماده بودن پشه) با قرار دادن روی دگمه پشه نر، پشه های ماده و با قرار دادن روی دگمه پشه ماده، پشه نر را فراری دهید.
- طی 5 الی 7 روز پس از نصب، نتیجه مطلوب به دست می آید.
- توجه داشته باشید که این دستگاه دارای تاییدیه آمریکا و اروپا می باشد و هیچگونه اثر سوئی بر مکانیزم جسمی و عصبی انسان در هر رده سنی و انواع حیوانات خانگی از قبیل سگ، گربه، ماهی، پرنده و... ندارد.
- توجه داشته باشید برای تشخیص نر یا ماده بودن پشه: پشه نر پشه ای است که وقتی به گوش شما نزدیک می شود صدایش شما را آزار می دهد. پشه ماده پشه ای است که شما را نیش می زند و صدای کمی دارد.

دارای دکمه 3 حالته:
1. تولید صدای سنجاقک برای دور کردن انواع پشه.

روشهاي جديد براي دور كردن پشه ها:

جوزف کونلون مشاور فني انجمن کنترل پشه هاي آمريکا مي گويد پشه ها در همه جا يافت مي شوند. آنها قادرند در هر نوع اقليمي به نشو و نما بپردازند. هر جايي که آب راکد وجود داشته باشد پشه هم هست. پشه ها بيماريهايي نظير ويروس نيل غربي را با خود منتقل مي کنند.
پايگاه اينترنتي LiveScience.com در گزارشي در زمينه شيوه هاي جديد علمي مقابله با پشه ها مي نويسد علم براي اين مشکل راه حل هاي مختلفي به شکل مواد دافع اصلاح شده، پشه هاي تراريخته، و رويکردهاي جديد در طراحي واکسن ها و نيز برخي طرحهاي علمي که در خانه ها قابل اجراست ارايه کرده است.
کنترل کردن فقط پشه ها
گامهاي بلندي که در مسير کنترل پشه ها برداشته شده است شامل ريشه کني و تلاشهايي براي کنترل جمعيت پشه ها است که هدف اين است فقط بر پشه ها تاثير بگذارد و بر ساير حيوانات اثري نداشته باشد.
جيمز استارک مدير اجرايي بخش کنترل پشه متروپوليتن که مسئوليت دفع پشه ها را در مينياپوليس و سنت پول به عهده دارد مي گويد يکي از مهمترين دستاوردها در اين راه مواد کنترل زيست - عقلاني bio-rational است.
اين مواد که در دهه ۱۹۸۰ تهيه شده اند درواقع گونه اي باکتري هستند که بطور طبيعي در زمين هاي باطلاقي يافت مي شوند. اين باکتريها در درون درياچه ها و ساير منابع آبي که محل تولد و رشد و نمو لارو پشه است پاشيده مي شود.

لارو پشه باکتري را مي خورد و باکتري با تخريب ديواره معده حشره آن را از بين مي برد. فقط پشه ها و معدودي از گونه هاي مگس ها مرتبط با پشه در برابر اين باکتري آسيب پذيرند. ساير حيوانات و نيز انسان مي توانند بدون هيچ مشکلي اين باکتري را هضم کند.
اين طرح که يکي از بزرگترين طرح ها در جهان است موفقيت بسيار بالايي بدست آورده است به ويژه هنگامي که با سامانه هاي جديدتر پايگاه داده هاي رايانه اي تلفيق شده است. اين سامانه ها امکان نقشه برداري و رديابي مناطقي که نياز به استفاده از باکتري است فراهم مي سازد.
اما يک شيوه جديد که در واقع تغييري جديد در شيوه قديمي است در آينده اي نزديک محقق خواهد شد.

شيوه عقيم کردن حشره يا SIT شامل پرورش شمار زيادي حشره هاي نر عقيم و رهاسازي آنها در محيط طبيعي است. نرهاي عقيم با هجومي گسترده در رقابت براي جفت يابي از همتايان طبيعي خود پيشي مي گيرند و با به وجود آوردن نسل کاملي از تخم هاي نابارور ، جمعيت حشره را در هم مي کوبند.
اين شيوه تمام پشه ها را نابود نمي کند، اما جمعيت پشه آنقدر پايين نگه مي دارد تا شيوع بيماري مهار شود.
جيمز بکنل حشره شناس محقق و دانشمند اصلي واحد کنترل پشه و مگس USDA مي گويد اين ترفند پيشتر بر روي ساير حشرات نيز موثر بوده است. در تحقيقات گذشته از پرتوافشاني براي عقيم سازي استفاده مي شد، اما اين کار براي پشه ها مشکل زاست زيرا توانايي رقابت براي جفت يابي را در آنها کاهش مي دهد.
اکنون يک شرکت انگليسي به نام Oxytec رويکرد جديدي از SIT را دنبال مي کند و از پشه هايي اصلاح يافته ژنتيکي استفاده مي کند.

بکنل مي گويد پشه ها يک ژن حساس دربرابر پادزيست ها دارند. مي توان با مقدار کمي پادزيست در آزمايشگاه آنها را پرورش داد و به تکثير آنها پرداخت. سپس وقتي در محيط طبيعي رها مي شوند از آنجا که پادزيست طبيعي وجود ندارد ، اين ژنها فعال مي شوند و حشره را عقيم مي گذارند.
براساس مقاله اي که در شماره ۲۱ ماه مه مجله نيچر منتشر شده است اين شيوه مي تواند به زودي در مناطق مورد هجوم مالاريا در مالزي مورد استفاده قرار گيرد.
ساير تلاشها بر کنترل توانايي پشه هاي زنده در انتشار بيماري در بين انسانها معطوف است.

مشهودترين شيوه براي انجام اين کار استفاده از واکسن هاست. براي ويروس تب زرد گرمسيري واکسني وجود دارد، اما در آمريکا براي شايعترين بيماريهايي که از طريق پشه ها منتقل مي شود هيچ واکسني يافت نشده است.
در مورد ويروس نيل غربي واکسني براي اسب ها وجود دارد، اما براي انسانها هنوز چيزي کشف نشده است.
کونلون علت را مشکل بودجه بيان مي کند. توليد و توزيع واکسن هاي انساني يک فرايند فوق العاده پرهزينه است و ۱۰ سال طول مي کشد تا يک طرح به مرحله توليد تجاري برسد. شمار مبتلايان هم آنقدر نيست که يک شرکت بتواند واکسن خود را بر روي آنها آزمايش کند.
اما يک تحول جديد در فناوري واکسن مي تواند اين روند را تغيير دهد. محققان به تازگي در دانشگاه استوني بروک در نيويورک اعلام کردند شيوه جديدي در طراحي واکسن يافته اند که مي تواند بطور بالقوه اين فرايند را سريعتر و ارزانتر سازد.
اين محققان دريافتند از طريق اصلاح ژنتيکي مي توان ويروس ها را ضعيف تر کرد و توانايي تکثير آنها را در بدن کاهش داد. در آزمايشهاي انجام شده ، موشها با دريافت نسخه ضعيف شده واکسن فلج در برابر ويروس وحشي ايمني پيدا کردند. نتايج اين تحقيق در شماره ۲۶ ژوئن مجله “ساينس” منتشر شده است.
محققان مي گويند اين شيوه مي تواند به دانشمندان در تهيه سريعتر واکسن هاي جديد در مقايسه با روشهاي کنوني کمک کند و اساسا مدت زمان تصميم گيري براي يافتن واکسن براي يک ويروس خاص و تهيه يک واکسن موثر را سرعت بخشد.
بيشتر هزينه هاي تهيه واکسن مربوط به آزمايشهاي باليني گسترده است، که اين مشکل احتمالا برطرف نخواهد شد. شيوه جديد مي تواند هزينه هاي اوليه تهيه واکسن را کاهش دهد و بطور بالقوه تهيه واکسن را براي بيماريهايي که درحال حاضر واکسني براي آنها وجود ندارد عملي سازد.
دفع کننده هاي بهتر
يک حوزه مهم ديگر تحقيق مواد دفع کننده بهتر است که مي تواند پشه ها را بطور موثرتر از مردم دور نگه دارد. اولريش برنير محقق USDA و پژوهشگران دانشگاه فلوريدا اخيرا دستاوردهاي بزرگي در اين زمينه داشته اند.
آنها با استفاده از ۵۰ سال اطلاعات در مورد مواد دفع کننده شيميايي، يک برنامه رايانه اي مبتني بر مغز را برنامه ريزي کردند تا ترکيبات و ساختارهاي مولکولي رايج در دفع کننده هاي موثر را بشناسد. سپس برنامه اي براي بررسي ۲ هزار ترکيب شيميايي تهيه کردند تا ترکيباتي را که ويژگيهاي مشابه دارند بيابند.
براساس گزارشي که در شماره ۲۷ ماه مه نشريه “Proceedings of the National Academy of Sciences ” منتشر شده است ، محققان ۲۳ ترکيب مصنوعي جديد يافتند که مي تواند از تمام مواد دافع حشرات موجود در بازار بهتر عمل کند.
دروافع رايج ترين مواد کنوني دفع کننده حشرات “DEET” در يک محيط بسته به مدت ۱۷ روز موثر است درحالي که يکي از اين ترکيبات جديد به مدت ۸۵ روز کارايي دارد.
اين نوع تحقيق که مشتمل بر استخراج داده هاست چيز تازه اي نيست، نحوه کاربرد اين شيوه تازگي دارد. محققان سالهاست از اين شيوه براي طراحي داروها استفاده مي کنند، اما حشره شناسان به تازگي به سراغ اين روش رفته اند.
هجوم خانگي
دفع پشه ها نيازمند دسترسي به آزمايشگاه نيست. تنها کاري که بايد انجام داد اجراي سه دستور “دي” است.
زهکشي

لارو پشه ها براي بيرون آمدن از تخم نياز به آب دارند. اما به آب خيلي زيادي نياز ندارند. کونلون مشاهده کرده است که پشه ها در همه جا از تشتک هاي دورريخته شده بطري ها تا چين و چروک هاي tarp به توليد مثل مي پردازند. اما نمي خواهيد شاهد توليدمثل پشه ها در حياط خلوت خانه تان باشد بايد تمام منابع آب راکد را هر چقدر هم کوچک باشد از بين ببريد.
 پوشاک

پشه ها مي توانند از طريق لباسهاي تنگ و چسبان نيش بزنند و لباسهاي تيره رنگ آنها را جذب مي کند. لباسهاي مطلوب مقاوم در برابر پشه لباسهاي گشاد و آستين بلند در رنگ هاي روشن هستند. به ويژه ديدن رنگ زرد براي آنها نامطلوب است. به همين خاطر لامپ هاي زرد bug lights مي تواند در اين زمينه مفيد باشد. آنها پشه ها را دور نمي کنند، اما جذب هم نمي کنند.
*دفاع فقط چهار ماده فعال در حال حاضر مورد تاييد اداره نظارت بر مواد غذايي و دارويي آمريکا رسيده است که به طور موثر و بي خطر پشه ها را دفع مي کنند: DEET ،picaridin ، ir۳۵۳۵ و براي کساني که نوع گياهي را ترجيح مي دهند روغن اوکاليپتوس ليمويي. کونلون مي گويد از آنجايي که مواد ضد حشره بسياري در بازار وجود دارد که بي اثرند جستجو براي اين مواد با اهميت است.
داروهاي رايج عامي نظير سير و ويتامين ب يک در تحقيقات double blind بي فايده شناخته شده اند. روغن درخت ميخک که به يک دفع کننده پشه ها شهرت دارد فقط در غلظت هاي بالا که مي تواند پوست انسان را بسوزاند. بنابراين کارايي دارد اما نه در مقادير پايين.

راههایی برای دور کردن پشه ها

اگر شما هم جزو کساني هستيد که خاطرات خوش طبيعت گردي شان با هجوم پشه ها و نيش حشرات غيرشهري خراب شده است، پيشنهاد مي کنيم چند توصيه ساده زير را به خاطر بسپاريد. باور کنيد دور کردن پشه ها از کمپ آنقدرها هم سخت نيست!
- پشه ها اغلب جذب افراد قد بلند مي شوند و همچنين آنهايي که شخصيت عصبي دارند. افراد قد بلند و يا عصبي، دي اکسيد کربن بيشتري توليد مي کنند که باعث جذب پشه ها مي شود. اگر سعي کنيد با جابجايي و حرکت زياد ، پشه ها را از خود دور کنيد بر عکس تعداد بيشتري از آنها را به خود جذب مي کنيد.
- پشه پس از نيش زدن و مکيدن خون نمي ميرد، حتي مي تواند تا شش بار پشت سر هم نيش بزند.
- فقط پشه هاي ماده بار دار هستند که از انسان تغذيه مي کنند و پس از نيش زدن 200 تخم مي گذارند.
- عمر معمول پشه ها و بعضي از ماده ها تا پنج هفته است.
- پشه در حين نيش زدن بزاق خود را وارد بدن مي کند که باعث عدم انعقاد خون مي شود. بزاق پشه باعث خارش مي شود.
- پشه مي تواند انسان را از فاصله شش متري ببيند. آنها جذب گرما ، رطوبت و دي اکسيد کربن مي شوند. اگر در روزهاي گرم فعاليت زيادي داشته باشيد مقدار اين فاکتورها در شما افزايش مي يابد.

بهترين دور کننده هاي پشه:

ماده اي طبيعي به نام سيترونلا يا روغن سنبل هندي وجود دارد که مي توانيد با سوزاندن آن در محيط پشه ها را دور کنيد. اين ماده داراي بوي تندي مي باشد که مي تواند دافع مناسبي براي حشرات باشد. اين روغن را در بعضي از عطاري ها مي توانيد تهيه کنيد. ضمنا جهت اطلاع از اين ماده در صنعت عطر و صابون سازي استفاده مي کنند.
ماده ديگري مي توانيد براي دفع حشرات بسازيد که بايد بصورت زير عمل کنيد:
- 90 ميلي ليتر قير کاج
- 60 ميلي ليتر روغن کرچک
- 30 ميلي ليتر روغن گياه پونه
مخلوط اين مواد را روي آتش ملايم بجوشانيد تا به خميري چسبنده تبديل گردد و پس از خنک شدن آن را روي بدن خود بماليد.

ترکيب ديگري که مي توانيد براي دور کردن پشه ها استفاده نماييد:

- 10 قطره روغن آويشن
- 20 قطره روغن گياه پونه
- مقداري روغن زيتون
اين مواد را با کرم ضد آفتاب خود مخلوط نماييد و روي بدن بماليد.
جهت دفع پشه محصولات خوبي در بازار هم يافت مي شود که از آن جمله مي توان انواع اسپري هاي دفع پشه ، پماد هاي دفع پشه، رشته هاي سوختني دفع کننده ،دستبندهاي دفع پشه و دستگاه هاي الکترونيکي همراه را نام برد. با تهيه يکي از اين محصولات و قرار دادن آن در تجهيزات سفرتان مي توانيد از گزند پشه ها در طول مسافرت در امان باشيد.

دور کردن ساس، شپش، سوسک

مقداري شربت شيرين و يا شيره چغندر را تقريبا در شش متري چادر خود بريزيد، خواهيد ديد که همه اين حشرات دور آن جمع مي شوند و به محل زندگي و پخت و پز شما نزديک نمي شوند.

برطرف کننده درد گزش:

جهت خنثي نمودن حساسيت ناشي از گزش حشرات ، با آب دهان يا آب ، محل گزش را خيس کرده و تکه اي صابون را روي آن بماليد. اين کار معمولا گزش و حساسيت آن نقطه را برطرف مي کند.

ساس و کنه:

پس از هر پياده روي در مناطق چمني و جنگلي بخصوص در فصل بهار و تابستان ، احتمال علائم گزش ساس و کنه را در کل سطح بدنتان بررسي کنيد. اگر يکي از آنها را پيدا کرديد مي توانيد روي آن را با ژله نفتي، ژلهاي سوختي و يا روغن بپوشانيد تا کشته شود. اگر سر ساس يا کنه به بدن شما چسبيده باشد مي توانيد با يک موچين آن را بيرون کشيده و حتما محل را ضد عفوني نماييد و در صورت دسترسي به مراکز درماني اين کار را به درمانگر ها بسپاريد.

با سپاس ازگروه گردشگري تبيان- سركار خانم الهام مرادي
برگرفته از: بقا در طبيعت


 

 


 

 ویژگی ها مدل292آرجي
- دستگاه الکترونیکی دور کننده موش و جوندگان موذی خانگی توسط امواج آلتراسونیک فرکانسی قابل تنظیم
- این دستگاه با بهره گیری از فن آوری نوین امواج آلتراسونیک فرکانسی قابل تنظیم و بدون استفاده از مواد مصرفی یا سمی محیط را برای انواع موش و جوندگان موذی غیر قابل تحمل می نماید، بنابر این موش و جوندگان مذکور برای تداوم نسل خود مجبور به ترک محیط می شوند.
- تحقیقات آزمایشگاهی نشان می دهد که امواج آلتراسونیک فرکانسی قابل تنظیم همزمان بر سیستم شنوایی و عصبی موش و جوندگان موذی تاثیر می گذارد بنابراین بنا به تاثیر سینرژیک این دو عامل، تاثیر گذاری این دستگاه، بیش از دو برابر دستگاه های مشابه می باشد.
- تولید 140 دسی بل (db) صوت در بازه شنوایی موش و جوندگان موذی توسط این دستگاه باعث می شود تا جانور از خانه، پناهگاه، آب و غذا صرف نظر کند و محیط را ترک نماید.
- فرکانس تولیدی دستگاه در بازه 30000 هرتز الی 65000 هرتز (Hz) می باشد که برای گوش انسان و حیوانات خانگی مثل سگ، گربه، پرنده و ماهی غیر قابل شنیدن است.
- دستگاه دارای پیچ تنظیم فرکانس امواج آلتراسونیک می باشد.
- دستگاه دارای دکمه تست دستگاه می باشد.
- ابعاد: ‎12 x 8 x 8.5 سانتیمتر

مشخصات
دکمه تست دستگاه:
- این دستگاه اولین دستگاه مجهز به دکمه تست می باشد، که به مصرف کننده این امکان را می دهد که در هر زمان از نحوه و عملکرد دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
- با فشار دادن این دکمه دستگاه علاوه بر عملکرد عادی خود، صدایی با شدت 140 دسی بل (db) را در محدوده شنوایی انسان تولید می کند که کاملا مشابه صدایی است که به گوش موش وجوندگان موذی می رسد.
- علاوه بر نشان دادن عملکرد دستگاه، این دکمه به شما کمک می کند که امواج آلتراسونیک فرکانسی را از طریق پیچ تنظیم، تنطیم نمایید.

پیچ تنظیم فرکانس امواج آلتراسونیک:
این دستگاه مجهز به پیچ تنظیم فرکانس امواج آلتراسونیک در بازه 30000 هرتز الی 65000 هرتز (Hz) می باشد که با انجام مراحل نحوه تنظیم در قسمت بعد ، می توانید در زمانی بسیار کوتاه تر نسبت به دستگاه های مشابه موش و جوندگان موذی را از محیط به بیرون هدایت نمایید.

مراحل تنظیم فرکانس امواج آلتراسونیک:
توجه داشته با شید در تمامی مراحل پس از چرخاندن پیچ تنظیم دکمه تست را به مدت 10 ثانیه فشار دهید تا تغییر نسبت به حالت قبل را احساس نمایید.
1. ابتدا پیچ را به سمت راست یا چپ تا انتها بپیچانید و تا 3 روز به پیچ دست نزنید.
2. پیچ فقط قابلیت چرخش 270 درجه را دارد، پس از گذشت 3 روز آن را 45 درجه بپیچانید و دوباره 3 روز به آن زمان بدهید. این عمل را 3 روز، 3 روز ادامه دهید تا به انتهای دیگر پیچ برسید.
3. ممکن است در یکی از بازه های 3 روزه شما موش را بیشتر ملاحظه نمایید، آن درجه را به یاد بسپارید و پس از پایان دوره، پیچ دستگاه را برای همیشه بر روی آن درجه قرار دهید زیرا موش یا جونده موذی مورد نظر شما به آن فرکانس شدیدا حساس می باشد و سریع تر محیط را ترک می کند.
4. اگر در هیچکدام از مراحل موش را ملاحظه ننمودید یا از دستگاه برای پیشگیری از ورود موش به محل سکونت خود استفاده می نمایید بهتر است پیچ دستگاه را در وسط قرار دهید (حدودا هرتز 48000)

فضای تحت پوشش:
- فضای خالی و بدون وسایل، 200 متر مربع
- فضای با وسایل نسبتا کم (بدون فرش و یا موکت)، 180 متر مربع
- فضای با وسایل نسبتا کم (همراه با فقط موکت)، 150 متر مربع
- فضای با وسایل نسبتا کم (همراه با فقط فرش)، 120 متر مربع
- فضای با وسایل نسبتا کم (همراه با فرش و موکت)، 100 متر مربع

توضیحاتی پیرامون عملکرد دستگاه:
- دستگاه نباید در پشت وسایل منزل قرار گیرد.
- بهتر است دستگاه بر روی فرش، موکت و امثال آن قرار نگیرد.
- دستگاه را به هیچ عنوان حتی برای مدت زمان کوتاهی از برق خارج ننمایید زیرا این دستگاه تاثیر گذاری لحظه ای دارد.


پخش پارسيان الكتريك در نظر دارد مدل كاملا هوشمند  واتوماتيك دور كننده حشرات و حيوانات را بزودي به بازار معرفي نمايد
پارسيان الكتريك:تهيه و توزيع برترين كالاي الكتريكي

توضيحات پيرامون  حشره كشهاي برقي صاعقه

صاعقه به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های حشره کش توانسته است علاوه بر تامین آسایش زندگی خانواده‌ها و پاسخگویی به نیاز‌هایشان با سبک زندگی آنها مطابقت داشته باشد. گروه تولیدی صاعقه با فعالیت‌های پژوهشی مستمر ،تحول در تکنولوژی ساخت و تحقیق و توسعه همواره کوشیده اند که محصولاتی دارای کیفیت جهانی و استاندارد را به مشتریان خود عرضه کنند.

خلاقیت ونوآوری همگام با مشتریان

در راستای تغییر شرایط زندگی و ارتقای سطح انتظارات مشتریان همچنین پیشرفت علم و تکنولوژی حشره کش صاعقه اقدام به تولید انواع حشره کش با لامپ مخصوص یو وی  میکند.این واحد تولیدی افتخار دارد که تنها تولیدکننده حشره کش با  لامپ UV GR در خاورمیانه است.

پایبند به قوانین و استانداردها

صاعقه همواره در جهت تدوین و اجرای استانداردهای لازم برای محصولات خود گام برداشته و مفتخر است که محصولاتی ایمن و متناسب با سلیقه ی مشتریان تولید و عرضه میکند.

تاریخچه صاعقه

حشره کش صاعقه توسط مهندس علی محمد فلاح  مهرجردی در سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع حشره کش‌های برقی خانگی و صنعتی شروع کرده است و اکنون بعد از گذشت هیجده سال یکی از بزرگترین تولید کننده‌های حشره کش با بیش از دهها نمایندگی در سراسر کشور میباشد.

این مجموعه مفتخر است که با استفاده از آخرین دستاورد‌های تکنولوژی به تولید حشره کش پرداخته و تنها تولید کننده و عرضه کننده حشره کش‌های برقی با استفاده از لامپ (یو وی گرین)  UV GR  در خاورمیانه است.

قابل ذکر است صاعقه اولین تولید کننده حشره کش‌های صنعتی استاندارد در ایران بوده است . محصولات بعد از گذراندن دوره‌های ارزیابی ،کنترل و اخذ استانداردهای لازم وارد بازار شده و با بهترین سیستم خدمات پس از فروش پاسخگوی نیازهای مشتریان خواهد بود.

اهداف

  • تامین آسایش زندگی و رضایت هر چه بیشتر مشتریان.
  • تولیدو عرضه مدل‌های جدید متناسب با خواسته‌های مشتریان.
  • تولید و عرضه انواع حشره کش‌های خانگی به صورتی کاملا ایمن و زیبا.
  • تولید و عرضه انواع حشره کش‌های صنعتی متناسب با ابعاد محیط و شرایط آن.

طرح و اجرا توسط بیزنا