سبد سفارشات شما


نام کالا قیمت تعداد حذف

حشره كش برقي 2 لامپ 8 وات صاعقه مدل 208 خانگی جدید


حشره كش برقي صاعقه  8 * 2 وات داراي دو عدد لامپ فلورسنت 8 وات
حشره كش الكترونيكي صاعقه با استفاده از تله نوري
داراي 1 سال گارانتي پارسيان الكتريك
توان مصرفي 26 وات فركانس 50 هرتزارتفاع
ولتاژ 220 ولت-دراي دو لامپ f8t5/bl
حشره كش برقي صاعقه براي مصارف خانگي-روميزي -پرتابل- آويز
سايز دستگاه حشره كش برقي صاعقه مدل 208
ارتفاع 30 سانتي متر-طول 33 سانتي متر و ضخامت 12 سانتي مترhttp://faceup.ir/uploads/%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B8%DB%B0%DB%B1%DB%B2%DB%B6%DB%B1%DB%B9%DB%B8%DB%B2.jpg
قيمت 4000000ریال

حشره كش برقي 2 لامپ 8 وات صاعقه مدل 208 خانگی جدید
حشره كش برقي 2 لامپ 8 وات صاعقه مدل 208 خانگی جدید
حشره كش برقي صاعقه  8 * 2 وات داراي دو عدد لامپ فلورسنت 8 وات
حشره كش الكترونيكي صاعقه با استفاده از تله نوري
پارسيان الكتريك: تهيه و توزيع برترين كالاي الكتريكي
حشره كش برقي صاعقه(تنوع در محصول و كيفيت در توليد)
داراي 1 سال گارانتي پارسيان الكتريك

صاعقه به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های حشره کش توانسته است علاوه بر تامین آسایش زندگی خانواده‌ها و پاسخگویی به نیاز‌هایشان با سبک زندگی آنها مطابقت داشته باشد. گروه تولیدی صاعقه با فعالیت‌های پژوهشی مستمر ،تحول در تکنولوژی ساخت و تحقیق و توسعه همواره کوشیده اند که محصولاتی دارای کیفیت جهانی و استاندارد را به مشتریان خود عرضه کنند.

خلاقیت ونوآوری همگام با مشتریان

در راستای تغییر شرایط زندگی و ارتقای سطح انتظارات مشتریان همچنین پیشرفت علم و تکنولوژی حشره کش صاعقه اقدام به تولید انواع حشره کش با لامپ مخصوص یو وی  میکند.این واحد تولیدی افتخار دارد که تنها تولیدکننده حشره کش با  لامپ UV GR در خاورمیانه است.

پایبند به قوانین و استانداردها

صاعقه همواره در جهت تدوین و اجرای استانداردهای لازم برای محصولات خود گام برداشته و مفتخر است که محصولاتی ایمن و متناسب با سلیقه ی مشتریان تولید و عرضه میکند.

تاریخچه صاعقه

حشره کش صاعقه توسط مهندس علی محمد فلاح  مهرجردی در سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع حشره کش‌های برقی خانگی و صنعتی شروع کرده است و اکنون بعد از گذشت هیجده سال یکی از بزرگترین تولید کننده‌های حشره کش با بیش از دهها نمایندگی در سراسر کشور میباشد.

این مجموعه مفتخر است که با استفاده از آخرین دستاورد‌های تکنولوژی به تولید حشره کش پرداخته و تنها تولید کننده و عرضه کننده حشره کش‌های برقی با استفاده از لامپ (یو وی گرین)  UV GR  در خاورمیانه است.

قابل ذکر است صاعقه اولین تولید کننده حشره کش‌های صنعتی استاندارد در ایران بوده است . محصولات بعد از گذراندن دوره‌های ارزیابی ،کنترل و اخذ استانداردهای لازم وارد بازار شده و با بهترین سیستم خدمات پس از فروش پاسخگوی نیازهای مشتریان خواهد بود.

اهداف

  • تامین آسایش زندگی و رضایت هر چه بیشتر مشتریان.
  • تولیدو عرضه مدل‌های جدید متناسب با خواسته‌های مشتریان.
  • تولید و عرضه انواع حشره کش‌های خانگی به صورتی کاملا ایمن و زیبا.
  • تولید و عرضه انواع حشره کش‌های صنعتی متناسب با ابعاد محیط و شرایط آن.http://faceup.ir/uploads/%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B8%DB%B0%DB%B1%DB%B2%DB%B6%DB%B1%DB%B9%DB%B8%DB%B2.jpg
طرح و اجرا توسط بیزنا